RN65C5502DRE6
MFR.Part #
RN65C5502DRE6
JLCPCB Part #
C1796084
Description
-65℃~+175℃ 500mW 55kΩ Metal Film Resistors ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors