Y0007120R400T9L
MFR.Part #
Y0007120R400T9L
JLCPCB Part #
C1473484
Description
-55℃~+125℃ 120.4Ω 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS