RN65C2493FRE6
MFR.Part #
RN65C2493FRE6
JLCPCB Part #
C3449711
Description
-65℃~+175℃ 249kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors