RN65C5363FRSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN65C5363FRSL
JLCPCB Part #
C1800564
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 500mW 536kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors