RN65C51R1BRE6
MFR.Part #
RN65C51R1BRE6
JLCPCB Part #
C1799823
Description
-65℃~+175℃ 500mW 51.1Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors