BFC237872303
MFR.Part #
BFC237872303
JLCPCB Part #
C6514733
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+85℃ 300V、1kV 30nF ±5% Plugin,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS