RN65C5113FB14
MFR.Part #
RN65C5113FB14
JLCPCB Part #
C3425844
Description
-65℃~+175℃ 500mW 511kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors