BFC233866392
MFR.Part #
BFC233866392
JLCPCB Part #
C3298907
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 3.9nF 300V Y2 ±20% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS