RN65C5053CBSL
MFR.Part #
RN65C5053CBSL
JLCPCB Part #
C1427988
Description
-65℃~+175℃ 500mW 505kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors