RN65C5001DB14
MFR.Part #
RN65C5001DB14
JLCPCB Part #
C1404504
Description
-65℃~+175℃ 500mW 5kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors