RN65C4422FRSL
MFR.Part #
RN65C4422FRSL
JLCPCB Part #
C1800483
Description
-65℃~+175℃ 44.2kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors