RN65C3903BRE6
MFR.Part #
RN65C3903BRE6
JLCPCB Part #
C1800340
Description
-65℃~+175℃ 390kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors