RN65C3741FB14
MFR.Part #
RN65C3741FB14
JLCPCB Part #
C3361818
Description
-65℃~+175℃ 3.74kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors