RN65C3701BBSL
MFR.Part #
RN65C3701BBSL
JLCPCB Part #
C3502960
Description
-65℃~+175℃ 3.7kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors