RN65C34R8FB14
MFR.Part #
RN65C34R8FB14
JLCPCB Part #
C1415635
Description
-65℃~+175℃ 34.8Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors