RN65C3483FB14
MFR.Part #
RN65C3483FB14
JLCPCB Part #
C3481734
Description
-65℃~+175℃ 348kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors