RN65C3423DB14
MFR.Part #
RN65C3423DB14
JLCPCB Part #
C3519931
Description
-65℃~+175℃ 342kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors