RN65C3401FRSL
MFR.Part #
RN65C3401FRSL
JLCPCB Part #
C3490629
Description
-65℃~+175℃ 3.4kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors