Y079340K0000B0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y079340K0000B0L
JLCPCB Part #
C1479030
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 40kΩ 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors