RN65C3323FBSL
MFR.Part #
RN65C3323FBSL
JLCPCB Part #
C6277100
Description
-65℃~+175℃ 332kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors