RN65C3242FBSL
MFR.Part #
RN65C3242FBSL
JLCPCB Part #
C1427312
Description
-65℃~+175℃ 32.4kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors