RN65D1651FRE6
MFR.Part #
RN65D1651FRE6
JLCPCB Part #
C1787352
Description
-65℃~+175℃ 1.65kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors