RN65C2801FRE6
MFR.Part #
RN65C2801FRE6
JLCPCB Part #
C1789058
Description
-65℃~+175℃ 2.8kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors