RN65C2743FBSL
MFR.Part #
RN65C2743FBSL
JLCPCB Part #
C3470411
Description
-65℃~+175℃ 274kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors