MSMP7.5AHM3/H
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MSMP7.5AHM3/H
JLCPCB Part #
C6313542
Package
DO-219AD
Description
-55℃~+150℃ 12.9V 150W@10/1000us 17A@8/20us 50uA 7.5V 8.33V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-219AD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS