RNC70J9092BRB14
MFR.Part #
RNC70J9092BRB14
JLCPCB Part #
C3391442
Description
-65℃~+175℃ 750mW 90.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors