P1206Y1002LNTA
MFR.Part #
P1206Y1002LNTA
JLCPCB Part #
C4033802
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 333mW Thin Film Resistor ±0.01% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS