RN65C2520BRSL
MFR.Part #
RN65C2520BRSL
JLCPCB Part #
C1814473
Description
-65℃~+175℃ 252Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors