RN55C2520BRSL
MFR.Part #
RN55C2520BRSL
JLCPCB Part #
C1809733
Description
-65℃~+175℃ 125mW 252Ω Metal Film Resistors ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors