RN65C2520BB14
MFR.Part #
RN65C2520BB14
JLCPCB Part #
C1423575
Description
-65℃~+175℃ 252Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors