CMF55357K00DEBF
MFR.Part #
CMF55357K00DEBF
JLCPCB Part #
C1421276
Description
-55℃~+175℃ 357kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors