RN65C2151FB14
MFR.Part #
RN65C2151FB14
JLCPCB Part #
C1417483
Description
-65℃~+175℃ 2.15kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors