RN65D8062FB14
MFR.Part #
RN65D8062FB14
JLCPCB Part #
C1415497
Description
-65℃~+175℃ 500mW 80.6kΩ Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors