RN65C2130BB14
MFR.Part #
RN65C2130BB14
JLCPCB Part #
C1423316
Description
-65℃~+175℃ 213Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors