RN65C2102FRSL
MFR.Part #
RN65C2102FRSL
JLCPCB Part #
C3452588
Description
-65℃~+175℃ 21kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors