RN65C2100FRSL
MFR.Part #
RN65C2100FRSL
JLCPCB Part #
C1799675
Description
-65℃~+175℃ 210Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors