RN65C2052FBSL
MFR.Part #
RN65C2052FBSL
JLCPCB Part #
C1428900
Description
-65℃~+175℃ 20.5kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors