RN65C2003BRSL
MFR.Part #
RN65C2003BRSL
JLCPCB Part #
C3506198
Description
-65℃~+175℃ 200kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors