RN55C8251DB14
MFR.Part #
RN55C8251DB14
JLCPCB Part #
C3578636
Description
-65℃~+175℃ 125mW 8.25kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors