RN65C1961FRSL
MFR.Part #
RN65C1961FRSL
JLCPCB Part #
C1799680
Description
-65℃~+175℃ 1.96kΩ 500mW Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors