RN65C1910FB14
MFR.Part #
RN65C1910FB14
JLCPCB Part #
C1415354
Description
-65℃~+175℃ 191Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors