RN65C1623CBSL
MFR.Part #
RN65C1623CBSL
JLCPCB Part #
C3528438
Description
-65℃~+175℃ 162kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors