BZG05B3V6-HM3-18
MFR.Part #
BZG05B3V6-HM3-18
JLCPCB Part #
C6132822
Description
1.25W 20uA@1V 20Ω 3.6V DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS