RN65C1622FBSL
MFR.Part #
RN65C1622FBSL
JLCPCB Part #
C1428728
Description
-65℃~+175℃ 16.2kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors