RN65C1621FBSL
MFR.Part #
RN65C1621FBSL
JLCPCB Part #
C1428848
Description
-65℃~+175℃ 1.62kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors