RN65C1371DRE6
MFR.Part #
RN65C1371DRE6
JLCPCB Part #
C1794249
Description
-65℃~+175℃ 1.37kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors