RN65C1203BRSL
MFR.Part #
RN65C1203BRSL
JLCPCB Part #
C3405190
Description
-65℃~+175℃ 120kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors