CMF50550K00FKBF
MFR.Part #
CMF50550K00FKBF
JLCPCB Part #
C1408713
Description
-55℃~+175℃ 250mW 550kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors