RN65C1151FBSL
MFR.Part #
RN65C1151FBSL
JLCPCB Part #
C1428230
Description
-65℃~+175℃ 1.15kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors