SFR2500002269FA500
MFR.Part #
SFR2500002269FA500
JLCPCB Part #
C3473677
Description
-55℃~+155℃ 22.6Ω 400mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS